پلاک سه در بازارچه خیریه کودکان نقص ایمنی

بالاخره بعد از یک هفته تلاش و زحمت بچه‌های تیم پلاک سه و لطف دوستان، مقدمات شرکت در نمایشگاه خیریه کودکان نقص ایمنی فراهم شد. روز چهارشنبه ۷ شهریور ساعت۴ زمان بازگشایی غرفه‌ها بود. ساعت ۳ هر کدوممون از یک طرف شهر خودمون رو به بیمارستان طبی کودکان که جنب بیمارستان امام خمینی است،رسوندیم. با امکانات محدودی که داشتیم و لطف دوستان غرفه آماده شد. با صدای موسیقی رادیو مستقر در خیریه برنامه شروع شد.

روز پنج شنبه با یک پیام تلفنی پر انرژی از یکی از هنرمندان پلاک سه‌ای شروع شد:
سلام، روزتون بخیر و شادی. خدا قوت.
از خدا می‌خوام امروز یه فروش حسابی داشته باشین و غرفتون خالی بشه.
یعنی ما عاشق این دوستان و هنرمندان پلاک سه‌ای هستیم که در هر شرایطی همراه و همقدم ما هستند و به ما انگیزه و امید می‌دن. پنج شنبه، خیریه کودکان نقص ایمنی، میزبان هنرمندان بسیاری بود. رادیو مستقر در بازارچه هم کلی شور و هیجان در میان بازدیدکنندگان و غرفه داران ایجاد می کرد.

و اما روز جمعه با حضور عموهای فتیله‌ای در سالن خیریه آغاز شد. روز جمعه تعداد بازدیدکنندگان از روزهای دیگر بیشتر بود و حضور چهره‌های نام آشنای ورزشی، ادبی و هنری بیش از بیش نمایان بود. استاد محمد رحمانیان، استاد بهمنی، استاد کاکائی، اشکان خطیبی، باران کوثری، صبا کمالی، مهسا مهجور،علیرضا بدیع و... از هنرمندانی بودند که در برنامه خیریه شرکت کردند. در ضمن ما افتخار داشتیم که دوستان پلاک سه ای را از نزدیک ببینیم. ممنون از همه دوستان پلاک سه ای و هنرمندانی که اومدن بازارچه. کلی خوشحالمون کردین :)

بازارچه خیریه همزمان شد با رونمایی طرح ماهی یکی از کیف های پلاک سه که از شعر آقای بدیع الهام گرفته شده بود. و از همه جالبتر اینکه آقای بدیع هم در جلسه شعرخوانی بازارچه حضور داشتند

. در آخرهم مزایده‌های بسیار هیجان انگیزی در بخش رادیو برگزار شد و ما با کلی خاطره و دوستای جدید، جمع صمیمی حامیان کودکان نقص ایمنی را ترک کردیم. به امید بهبودی این کوچولوهای نازنین:)


برچسب ها: پلاک سه، پلاک 3، بازارچه خیریه کودکان نقص ایمنی، بازارچه ، بازارچه خیریه، کودکان، نقص ایمنی، مهسا مهجور، محمد رحمانیان، اشکان خطیبی، مرکز طبی کودکان
نوشته شده در چهارشنبه 12 شهریور 1393 ساعت: 08:04 ب.ظ توسط: مدیر ، نظر دهید ( 1 ) نظر