پیشنهادات خوب برای هدایای تبلیغاتی مناسب(2)

بخش دوم: صنایع دستی ایرانی

تنوع صنایع دستی ایران به وسعت جغرافیا و اقوام ایران است. این تنوع نه تنها در فرم و کاربرد، بلکه در قیمت باعث می-شود بتوان به سادگی و بهترین شکل ممکن انتظار سفارش‌دهنده از یک سو و مخاطب از سوی دیگر را برآورده کرد.

 

صنایع دستی قابلیت سفارشی‌سازی دارند. اکثر هدایای تبلیغاتی قابلیت سفارشی‌سازی محدودی دارند که معمولا در سطح درج لوگو روی محصول خودنمایی می‌کند. بخش قابل ملاحظه‌ای از صنایع دستی امکان تولید سفارشی محصول بر اساس طرح، رنگ و ساختار مورد نظر وجود دارد. البته با توجه به ماهیت تولید دستی(غیر صنعتی) محصولات در این حوزه، باید زمان مورد نیاز جهت تولید محصولات در نظر گرفته شود.

 

علاوه بر موارد ذکر شده، استفاده از صنایع دستی در تبلیغات مزایای دیگری نیز دارند که از میان آن‌ها می‌توان به افزایش تولید ناخالص ملی، جلوگیری از خروج ارز، حمایت از هنرمندان حوزه صنایع دستی، بهره‌مندی از محصولاتی که ارزش پیشنهادی منحصر به فردی دارند و ... اشاره کرد. از این‌رو انتخاب صنایع دستی به عنوان یک هدیه تبلیغاتی یا سازمانی، انتخابی هوشمندانه و اصولی است.

 

پلاک سه و صنایع دستی
مجموعه پلاک سه حمایت از کالاهای هنری ایرانی را در اولویت برنامه‌های خود قرار داده است و این امکان را فراهم ساخته تا مدیران از میان انتخاب‌های متعدد بازار، انتخاب ویژه و انحصاری خود را داشته باشند. مدیران هدیه ویژه خود را بیابند و یا هدیه خاص خود را توسط پلاک سه بسازند.

 

اکثر مشتریان، محصولاتی مختص خود می‌خواهند، هدایایی که یا ویژه آنان بسته بندی و یا انحصارا برایشان طراحی و ساخته شود. گروه پلاک سه این امکان را فراهم می سازد که مدیران خوش‌فکر از میان انتخاب های متعدد بازار، انتخاب ویژه و انحصاری خود را داشته باشند. این مجموعه پیشنهادات متنوعی در قالب گیفت نوروز، گیفت مخصوص مراسم بازگشایی یا نمایشگاه‌ها، هدیه مناسبتی( مهمانی‌ها و مجالس عروسی و ...) ارائه می‌کند.

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های‌ هدایا و گیفت هایی که نام برده شد، خاص و منحصر به فرد بودن است. بعنوان مثال گیفت عروسی جزو  ملزومات موردعلاقه در مراسم‌های عروسی است. هدیه‌ای از بهترین روز زندگی عروس و داماد  که به عنوان یادگاری به خانواده و دوستان می‌دهند. بهترین مدل گیفت عروسی هدایایی هستند که قابل استفاده، منحصر به فرد، خاص و زیبا باشند. نمونه‌های آماده زیادی در بازار وجود دارد که خریداری می‌شود و پس از مدتی به کناری گذاشته می‌شود. پلاک سه این امکان را برای مشتریان فراهم کرده تا گیفت‌های خاص خود را داشته باشند که هم کاربردی باشد و هم دقیقا مطابق با سلیقه عروس و داماد طراحی و شخصی سازی شود.

تصاویر نمونه‌ای از هدایای سفارشی‌سازی شده برای آشنایی بیشتر نمایش داده شده است.

برای دیدن نمونه طرح‌ها و آشنایی بیشتر به سایت پلاک سه سر بزنید.

 


برچسب ها: هدایای تبلیغاتی، صنایع دستی، گیفت عروسی، گیفت نامزدی، هدایای عروسی، تبلیغات، هدایای تبلیغاتی هنری، تبلیغات مفید، کالای هنری- کالای ایرانی
نوشته شده در یکشنبه 16 مهر 1396 ساعت: 07:20 ب.ظ توسط: مدیر ، نظر دهید ( 0 ) نظر